ב"ה חברת ההדברה המומלצת בישראל

חייגו: 1-700-700-900

לכידת נחשים | סלע הדברה

לכידת נחשים

בישראל קיימים כ-41 סוגים שונים של נחשים, חלקן ארסיים וקטלניים, חלקם נחשבים לתת ארסיים וחלקם אינם ארסים.

השכיחות להתקלות בנחש באיזורים עירוניים היא נמוכה מאוד, אולם עדיין קיימת ודורשת מענה וטיפול מקצועי.

במקרה של מגורים באזורים פתוחים, מושבים, כפרים, גינות, איזורים חקלאיים וכדומה,  ישנם סיכויים גבוהים יותר שתתקלו בנחש ואפילו שנחש יכנס לדירתכם.   במקרה כזה, אתם תדרשו לשירות ללכידת נחשים. מדובר בתחום מקצועי, לכידת נחשים לא מיועדת לכל אדם. במידה ונתקלתם בנחש, חשוב שלא לנסות וללכוד אותו בעצמכם ולא לנסות אפילו להבהיל או להבריח אותו. לכידת נחשים מקצועית תלויה בגורמים רבים ודורשת יידע קודם ויכולת זיהוי של סוג הנחש שנמצא בביתכם ודפוסי ההתנהגות שלו.

מה כוללת לכידת נחשים?

לכידת נחשים היא אמנם מסוכנת, אך במידה ואדם עבר הכשרה מתאימה וצבר ניסיון, הוא כנראה ידע כיצד לעשות זאת מבלי להיפגע. אחד השלבים החשובים ביותר לביצוע לכידה ללא סיכון היא הבנת דפוסי ההתנהגות של הנחשים השונים ופעולה בהתאם לדפוס זה. כמו כן, במקרים שהנחש זוהה ואינו ארסי, לכידת נחשים תהיה קלה, פשוטה ונטולת כל איום.

לכידת נחשים תיעשה על ידי הסחת דעת כלשהי, בדרך כלל עם מקל מיוחד המיועד לכך. כל הליך לכידת נחשים יעשה בזהירות מוחלטת ובשמירה על מרחק מהנחש ובעיקר מראשו. לאחר שהנחש נלכד הוא יוכנס לתוך שק שאינו חדיר לשיני הנחש וישוחרר באזור מרוחק מסביבה עירונית ומאזורי מגורים.

הדברה או לכידת נחשים?

במידה והנחש ברח, מסתתר, ולא ניתן ללכוד אותו אנו נמליץ על הדברה: חומרים אלו הם רעלים שניתן לפזר בבית באופן מקצועי  ותחת הקפדה, פיקוח ושמירה על בעלי חיים אחרים.

כמו כן, קיימות אפשרויות להצבת מלכודות חזקות ומקצועיות לנחשים.

 

ככל הניתן, לכידת נחשים הינה האופציה המועדפת  ביותר היות והיא לא גורמת נזק ממשי לנחש ולא הורגת אותו, אלא מאפשרת את שחרורו בטבע במקום מרוחק.

מצאת קופון!

מבצע!

בהצגת קופון זה למדביר, במעמד ביצוע ההדברה, תהנו מהנחה של 50% על מזרק ג'ל נגד נמלים.

סגירת תפריט