ב"ה חברת ההדברה המומלצת בישראל

חייגו: 1-700-700-900

הדברת מכרסמים

מיהם המכרסמים?

המכרסמים שייכים למשפחת "היונקים הקטנים".

קיימים מינים, סוגים ותתי סוגים רבים מאוד של מכרסמים, חלקם מתוקים להפליא ועל פי רוב אינם מהווים מטרד- כדוגמת הסנאים, האוגרים, שרקנים, ארנבונים ועוד..  אולם, ביניהם מצויים גם בעלי חיים, המהווים מטרד וסכנה תברואתית, כשהם מצויים בקרבת בני האדם, כדוגמת העכברים, החולדות והחולדים (החפרפרות).  

גוף המכרסם

למכרסמים מבנה לסת מיוחד: בלסת העליונה יש להם שתי שיניים ארוכות חותכות וזוג שיניים מקביל בלסת התחתונה- השיניים משמשות את המכרסמים, לאכילה, לכרסום, לחפירה, ולהגנה.

המכרסמים כמזיקים

הדברת מכרסמים, ובעיקר עכברים וחולדות,  חשובה מאוד, שכן מדובר בבעלי חיים  מזהמים, מפיצים מחלות, משחיתים רכוש ומכרסמים צנרת של מיזוג אוויר וחשמל.

 

המכרסמים כמזיקים

אדם שאינו מיומן, ימצא שלכידה של מכרסם זו עבודה מאוד קשה. המכרסמים זריזים מאוד וחכמים מאוד ואם הם ירגישו שאורבים להם הם יסתתרו למשך זמן רב. יתרה על כך, על פי רוב- אמצעי ההדברה אשר נמכרים ברשתות השיווק השונות, על פי  רוב, לא מקצועיים ולא איכותיים דיים (כדוגמת מלכודות דבק חלשות, רעלים מסוכנים לאדם ולילדים), ואין בהם די כדי לפתור את הבעיה, ללכוד את המכרסם או להרוג אותו. וההתעסקות הלא מקצועית עם המכרסם- תהפוך אותו לזהיר יותר, עד כדי כך שגם התערבות של מדביר מקצועי תדרוש זמן ממושך יותר עד לפתרון.

לכן, אנו בסלע הדברת מזיקים, ממליצים, שאם ראיתם מכרסם או את אחד הסימנים אשר מעידים על נוכחות של מכרסם בביתכם- תפנו לשירות הדברה מקצועי, מדביר שידע לאתר ולשים סוף לבעיית המכרסמים.

סגירת תפריט