ב"ה חברת ההדברה המומלצת בישראל

חייגו: 1-700-700-900

הדברת כיני יונים

יונים בישראל נמצאות במקומות מאוכלסים רבות, והן מהוות מטרד אסתטי ותברואתי גדול. אחת הבעיות הנפוצות ביותר שיונים גורמים להן היא כינים שחודרות לתוך בתים ועוקצות בני אדם. כדי לפתור את הבעיה הזו חשוב לבצע הדברת כיני יונים מקצועית ולהיפטר ממקור הבעיה באופן ישיר.

כיני יונים – מחזור חיים ונזקים

לכיני יונים יש מחזור חיים הכולל חמישה שלבים, החל מביצה ועד לשלב של כינה בוגרת. הכינים הללו חודרות מקינים של יונים הנמצאים מחוץ לבית ומהווים מטרד בפני עצמם. יונים נוטות להקים כינים במקומות מוגנים מפני טורפים ושמש, כמו חללים של חדרי כביסה וכן חללים המיועדים למנועים של מזגנים.

לאחר בניית הקן, היונים מטילות ביצים מהן יוצאים גוזלים הגדלים בקן. יונים הנושאות כינים מעבירות אותן לגוזלים, ובמקרה בו הגוזלים מתים או עוזבים את הקן, היונים תרות אחר פונדקאים חדשים. כיני יונים בדרך כלל נמשכות ליונים ובעלי כנף אחרים בלבד, אך כשהם לא נמצאים בשטח, הכינים יחדרו לבתים דרך נקבים וחלונות בחיפוש אחר מזון.

המזון של כיני יונים הוא דם, ולכן הן מתחילות לעקוץ בני אדם כאשר אין יונים בסביבה. הכינים נושכות בני אדם כדי למצוץ את דמם, ולרוב בעקיצה הראשונה הן לא יאהבו את טעם הדם. כתוצאה מכך הכינים ינועו בגוף בחיפוש אחר "דם חדש", מה שמוביל למספר עקיצות אחת אחרי השנייה. העקיצות גורמות לגרד ואדמומיות, ולכן חשוב לבצע הדברת כיני יונים כדי למנוע את המצבים הללו.

הדברת כיני יונים מקצועית

ביצי כיני יונים אינן ניתנות לאיתור באמצעות ראייה בלבד מפני שהן קטנות ומוסתרות. ברגע שהכינים מתרבות, הן עושות זאת בקצב אדיר, מה שגורם למטרד בריאותי בבתים בהם יש קינים של יונים או יונים חופשיות. כדי לטפל בכיני יונים בצורה הטובה ביותר, חשוב למנוע את המצב מלכתחילה על ידי הרחקת יונים מקצועית. הרחקת יונים באמצעות סורגים ואמצעים אחרים ימנעו חדירה של יונים לתוך מרחב המחייה שלכם וימנעו גם התרבות של כיני יונים.

מניעה יעילה במיוחד של כינים מהסוג הזה היא על ידי הדברת כיני יונים מקצועית שתעצור את הריבוי של המזיקים הללו. במקרה בו כיני יונים חדרו לביתכם, חשוב לבצע הדברת כיני יונים באמצעות חברת הדברה מקצועית שתוכל לספק לכם שירות הדברה מקצועי. חברת "סלע" המתמחה בהדברות מכל הסוגים מעניקה שירות הדברת כיני יונים מקצועית שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים האלה לטווח ארוך.

כל חומרי ההדברה שהחברה משתמשת בהם עמידים וחזקים במיוחד, אך אינם מזיקים לדיירי הבית. חומרי הריסוס נגד כינים שהחברה משתמשת בהם אינם פוגעים בילדים, חיות מחמד, ותינוקות, והם מתאימים לשימוש בבתים ובמרחבי מחיה שונים. כל המדבירים בחברה הם מקצועניים המתמחים בתחום ומבצעים ריסוסים והדברות תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר.

כיני יונים מהוות מטרד של ממש, אך ניתן להיפטר מהן באמצעות הדברת כיני יונים מקצועית. אם אתם רוצים לבצע הדברת מנע של כיני יונים או חודשים שיש בביתכם את המזיקים הללו, הזמינו את המומחים של חברת סלע שיבדקו את הנושא ויעניקו לכם שירות הדברה מקצועי מאין כמוהו.

סגירת תפריט