ב"ה חברת ההדברה המומלצת בישראל

חייגו: 1-700-700-900

שאלות נפוצות

לפני שמגיע המדביר, מומלץ לרוקן את ארונות המטבח מכלים וממזון . את תכולת הארונות יש להניח על הספה ועל השולחן ולכסות בסדין. את ארונות המטבח הריקים יש לנקות לפני הריסוס. יש להרחיק את הרהיטים מהקירות סנטימטרים בודדים.

מאחר שחשוב לרסס את הפנלים של הדירה, למדביר דרושה גישה נוחה לפנלים. לכן רצוי להרחיק סנטימטרים בודדים את הרהיטים מהקירות ברחבי הבית. אם יש בעיה, המדביר שלנו ישמח לעזור.

אם קשה לך לרוקן את כל ארונות המטבח לקראת הדברה נגד תיקנים או הדברה נגד נמלים, אז מומלץ לעשות מאמץ ולרוקן, לכל הפחות, את הארון שמתחת לכיור המטבח ואם יש עוד קצת כח אז את הארונות התחתונים או ארונות שיצא לך לראות בהם חרקים.

המדבירים של סלע הדברה, כולם מדבירים עם המון ניסיון של עבודה בשטח ולכן הם מיומנים בביצוע עבודה נקייה מבלי ליצור שלוליות של חומר הדברה ו/או עקבות רגליים וכדומה. בנוסף, בהדברת הדירה נגד תיקנים, עיקר הריסוס מופנה על אזור הפנלים של הדירה ולא על הרצפה. לכן, לאחר ההדברה, אין צורך לשטוף את הבית באופן "יסודי" ומומלץ להימנע מכך במשך כשלושה ימים. במקרים דחופים או אם יש תינוק זוחל בבית, אז אפשר לעבור עם סמרטוט רטוב במרכז הבית גם מיד לאחר ההדברה (לא להגיע עם מים לפנלים).

כל המדבירים שעובדים אצל סלע הדברת מזיקים והרחבת יונים, בעלי רישיון מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה. המדבירים שלנו עוברים השתלמויות והדרכות באופן שוטף.

אין צורך לרוקן את ארונות הבגדים לפני הדברת הבית נגד תיקנים.

הודות לשנים רבות של ניסיון בניטור חרקים, בשיחה טלפונית עם אחד הנציגים אצלנו, נשאל אתכם שאלות ממוקדות שיאפשרו לנו לאבחן את החרק שעוקץ אתכם.

התיקן הגרמני זה זן ממשפחת התיקנים. גופו קטן יותר (כ- 2 ס"מ) מהתיקן הקלאסי והמוכר (התיקן האמריקאי כ 6 ס"מ), התיקן הגרמני בהיר יותר וחלקם שחורים, (התיקן האמריקאי בגוון חום אדמה). התיקן הגרמני הגיע לישראל בערך בשנת 2005, והפך למכה ה-11, התיקן הגרמני אוהב להיכנס ולרוץ ליד בר המים או מכונת קפה ויתר מכשירי החשמל ובמטבח התיקן הגרמני מגיע באריזות ואגזים כדוגמת משלוחים מהסופר ומהירקן, הכנסה והוצאה של ארגזים מרכיב וכו…. למצער, הריסוס הטוב ביותר המצוי היום בשוק, לא מחסל לחלוטין את התיקנים הגרמנים שנמצאים בדירה ולכן נדרשת "הדברה משלימה" על ידי מלכודות לתיקן גרמני או ג'ל מיוחד נגד התיקן הגרמני. שילוב של ריסוס כללי וג'ל/מלכודות- פותר את בעיית התיקנים הגרמניים המצויים בדירה.

השמדת כוורת דבורים, הדברת דבורים או הדברת קן צרעות היא עבודה שדורשת מקצועיות ובכל זאת יש בה מידה של סיכון. כדי להשמיד כוורת דבורים או להצליח בהדברה של קן צרעות, חשוב שתהייה גישה לקן. המדביר חייב להגיע עד לקו על מנת לרסס אותו באופן יסודי. לעיתים ניתן לבצע עבודה זו רק בשעות הערב.

סלע הדברת מזיקים, עובדים 6 ימים בשבוע מיום ראשון ועד יום שישי. שירות בשטח בימים א'-ה' החל מהשעה 06:00 בבוקר ועד 17:00 וביום ו'- בין השעות 6:00 ועד 15:00 שעון קיץ. אנו מבצעים שרותי הדברה גם ביתר שעות היממה במקרים דחופים או בהזמנה מיוחדת.

חברת סלע נותנת אחריות של שנה נגד תיקן אמריקאי בדירות. המשמעות של האחריות היא, שתיקנים לא יוכלו לקנן במקום שהודבר. תיקן שיכנס מהרחוב לדירה שהודברה צריך לספוג רעל ולכן עד 48 שעות מרגע שנכנס לדירה הוא יכול להסתובב בה. מה שבטוח – בזכות עבודת ההדברה, התיקן לא יוכל להתרבות בדירתכם. אחריות להדברת פרעושים: על פי רוב, בהדברת דירה נגד פרעושים, תינתן אחריות של שלושה חודשים. אנו נותנים אחריות גם על הדברה נגד חרקים נוספים.

בעיית הנמלים היא לעיתים בעיה מורכב, ברוב המקרים, הנמלים לא באות מהדירה, הכוונה שהקן שלהן מצוי מחוץ לדירתכם אולם הן נכנסות לבית לצורך איסוף מזון. ברוב המקרים, כדי למגר את הופעת הנמלים, צריך לבצע פעולה משלימה להדברה הדירתית הרגילה לדוגמה: פיזור ג'ל מיוחד נגד נמלים או ביצוע הדברה נגד הנמלים בחצר הבית או בחצר הבניין. במידה ובוצעה הדברה משלימה בנוסף הריסוס הכללי חברתנו נותנת אחריות של עד 6 חודשים נגד נמלים.

אין צורך לרוקן את ארונות הבגדים לפני הדברת הבית נגד תיקנים.

מנכ"ל סלע הדברת מזיקים, סלע בנימין, פיתח מכשיר מקצועי ייחודי לפתיחת מכסי ביוב ותשתיות בקלות וללא גרימת נזק. פותחן מכסי הביוב והתשתיות נמכר לאינסטלטורים, מדבירים, אנשי תשתיות רשויות עירוניות, מלונות ומפעלים על המוצר רשום פטנט.

מצאת קופון!

מבצע!

בהצגת קופון זה למדביר, במעמד ביצוע ההדברה, תהנו מהנחה של 50% על מזרק ג'ל נגד נמלים.

סגירת תפריט