ב"ה חברת ההדברה המומלצת בישראל

חייגו: 1-700-700-900

הדברת חרקי עץ

כמה מהמזיקים הנפוצים ביותר הם חרקי עץ אשר פוגעים במוצרי עץ, כמו רהיטים, בגזעי עצים, משקופי עץ, ועוד. חרקים מהסוגים הללו מתרבים בצורה מהירה במיוחד והם מסוגלים לאכול עצים בכמויות אדירות תוך זמן קצר. כתוצאה מכך, רהיטים שונים עשויים לקרוס, עצים עשויים למות, ומשקופים מתפרקים לחלוטין. הדברת חרקי עץ יכולה למנוע את הבעיות הללו ובעיות רבות נוספות, ולכן חשוב לבצע אותה בזמן ולפני שהנזקים יהיו בלתי הפיכים.

חרקי עץ בסביבה הביתית

בישראל יש כמה סוגים ומינים של חרקי עץ החודרים לשטחי מחיה וגורמים לנזקים אדירים. בין החרקים הללו ניתן למנות את הטרמיטים, יקרונית הרהיטים, אבקניות ועוד. למזיקים הללו יש מחזורי חיים שונים המתחילים בביצים זעירות שמהן יוצאים חרקי עצים ההופכים לבוגרים. אותם חרקים בוגרים ניזונים מהעמילן בעצים ומטילים ביצים בתוך פריטי עצים.

במהלך החיים שלהם, חרקי עצים יצרכו כמויות גדולות של עץ ויגרמו לנזקים אדירים לרהיטים ורכוש אחר. למרבה הצער, פעמים רבות אנשים מבחינים בחרקי עצים רק כאשר זה מאוחר מדי וכאשר נוצר נזק לפריטים עצים שונים. הסימנים המסגירים של חרקי עצים כוללים אבקת עץ לצד פריטי עץ, סימני נסורת, תעלות נבירה, התנפחות של עץ באזורים מסוימים ועוד. הסימנים הללו נובעים מכך שחרקי עצים מכרסמים ואוכלים עצים מהפנים החוצה וגורמים לפיזור של חתיכות עץ.

כאשר אנשים מבחינים בסימנים הללו, רבים מהם מבצעים פעולות שאמורות לפתור את המצב אך בפועל הן אינן עושות דבר. השלכת פריטי עץ שיש בהם חרקי עצים, ריסוס עם תרסיסי חרקים ביתיים, ניקוי של עץ ופעולות נוספות לא פותרות את הבעיה מפני שהן לא מטפלות במקור שלה. כאשר חרקי עצים פולשים לבתים, הם מטילים ביצים ומעמידים צאצאים שקשה להיפטר מהם ללא הדברה מקצועית, ולכן פעולות פשוטות ובסיסיות לא יפתרו את הבעיה. לכן, הדרך הטובה ביותר לטפל במזיקים הללו היא באמצעות הדברת חרקי עץ מקצועית שתעזור לכם להיפטר מחרקי עצים ומהביצים שלהם.

 

הדברת חרקי עץ - באמצעות מקצוענים בלבד

חומרי הדברה ביתיים הם לא רק חסרי תועלת נגד חרקי עץ, אלא מכילים חומרים רעילים שעשויים להזיק לתושבי הבית. לכן, אם אתם רוצים למנוע חרקי עצים או להיפטר מחרקי עצים קיימים, חשוב שתזמינו לביתכם מדבירים מקצועיים בלבד. חברת "סלע" מתמחה בהדברת חרקים מכל הסוגים, לרבות חרקי עצים, כך שתוכלו לקבל שירות מקצועי בכל עת שתרצו.

חומרי הריסוס שחברת סלע משתמשת בהם עומדים בתקנים מחמירים והם אינם רעילים לבני אדם, ולכן ניתן לקבל שירותי הדברה בסביבה הביתית שלכם ללא חשש. הריסוס המקצועי יאפשר לכם ליהנות משירות הדברה שימנע התרבות של חרקי עצים וכן יעזור לכם להיפטר מחרקי עצים שכבר נמצאים בביתכם.

חרקי עצים הם מזיקים פולשניים שעשויים לגרום לנזקים אדירים בביתכם. כדי למנוע את הנזקים הללו, תוכלו לקבל שירות הדברת חרקי עץ מקצועי של חברת סלע שזמין עבורכם בכל עת.

מצאת קופון

מבצע!

בהצגת קופון זה למדביר, במעמד ביצוע ההדברה, תהנו מהנחה של 50% על מזרק ג'ל נגד נמלים.

סגירת תפריט